BAŞKAN ALTAN’DA ÖZEL BİREYLERE ZİYARET
Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Başkanı Dilara Altan, Başkan Yardımcısı Zekiye Mutlu ve İcra Kurulu Üyesi Zinnet Dinçer engelli bireyler ile bir araya geldi.

 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Yalova Yeni Yaşam Engelliler Derneği’ne bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Altan bir gün değil her gün özel bireylerimizin yanındayız ifadelerini kullandı. 

3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle gerçekleştirilen ziyarette Türkiye Spastik Engelliler Federasyonu Başkanı Murat Arslanhan, Yeni Yaşam Engelliler Derneği Başkanı Lale Dondurmacı, YTSO Meclis Üyesi Metin Soysal, YTSO Kadın Girişimciler Başkanı Dilara Altan’a dernek faaliyetleri hakkında bilgiler aktardı. Engelli bireyler ile tek tek ilgilenip sohbet eden Başkan Altan “Sadece Engelliler Günü değil, her daim engelli bireylerimizin yanında olmalıyız. Bu çocuklar çok özel. Bugün burada olmaktan dolayı ayrıca mutluyum. Dernek faaliyetleri için yönetim kurulunu ve emek veren tüm yöneticileri gönülden tebrik ediyorum. Engelli bireylerimizin her daim yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Biliyoruz ki; sevgi varsa engel yok” dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)