MAWİSH BEACH DİSCO'DA HANDE YENER RÜZGARİ
Çınarcık'ın en kaliteli eğlence merkezi Mawish Beach Disco'da tatilciler hafta sonu Happy Hour'da Hande Yener ile coştu.

Her yaz sezonunda birbirinden ünlü sanatçıları tatilcilerle buluşturan Mawish Beach Disco bu yıl da birbirinden ünlü isimleri Çınarcık’a getirmeye devam ediyor.   

Dünya standartlarında eğlencesi   ile Bodrum ve Ege Bölgesindeki mekanları aratmayan Mawish Beach Disco'da birbirinden ünlü isimler sahne alıyor.   Demet Akalın, Serdar Ortaç, Ebru Polat gibi isimlerden sonra son olarak Hande Yener'i ağırlayan Mawish Beach Disco   coronavirüs tedbirleri  altında gerekli dezenfektasyon işlemleri sağlanarak  eğlenceye hız kesmeden devam ediyor.

Çınarcık’ı en iyi yerlere taşımak ve turizmde öncü olmak adına birçok hizmet sunduklarını ifade eden İşletme Sahibi Osman Barut, şöyle konuştu: “Mawish Beach Disko olarak müşterilerimizin memnuniyeti, sağlığı ve güvenliği ilk kuralımızdır. Bunu işletme olarak öncü misyonumuz olarak benimsiyoruz. Bu konuda misafirlerimizin gönül rahatlığı ile güzel ve eğlenceli dakikalar yaşamaları için elimizden geleni yapıyoruz. İşletmemizde misafirlerimizin güzel vakit geçirebileceği aktivitelerimiz hergün 16.00’da başlayıp gün bitimine kadar devam ediyor. Bu esnada bir birinden eğlenceli yarışmalar ve sürprizler gerçekleştiriyoruz. Dünya mutfağında da iddialıyız. Misafirlerimizi MawishBeach’e bekliyorum.”

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)