YALOVA BELEDİYESİ’NİN ASFALT SEFERBERLİĞİ DEVAM EDİYOR
YALOVA BELEDİYESİ’NİN ASFALT SEFERBERLİĞİ DEVAM EDİYOR

Yalova’nın alt ve üst yapısında gözle görünür değişikliklere imza atan Yalova Belediyesi, konforlu ve rahat ulaşımı artırabilmek adına Kahraman Caddesi ve Keykubat Sokak’ta asfalt çalışmalarına devam ediyor. Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, devam eden çalışmaları yerinde inceledi. 

İncelemelerde Başkan Vekili Tutuk’a; Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Muhtarı Reşat Köseoğlu, belediye meclis üyeleri ve birim müdürleri de eşlik etti. 

Yalova’nın dört bir yanında devam eden çalışmalarla; toprak, bozuk, zamana yenik düşen yollar yenilenerek vatandaşların kullanımına sunuluyor. Çalışmalar ile vatandaşlara standardı yüksek bir ulaşım olanağı sağlanıyor. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı asfalt ekipleri, asfalt programını yoğun bir tempoda sürdürüyor.

Tutuk, “Tonlarca Asfaltı Şehrimizle Buluşturuyoruz”

“Yaptığımız her şey hemşehrilerimizin yaşam kalitesini yükseltebilmek adına” diyerek sözlerine başlayan Başkan Vekili Tutuk, “Gerçekleştirdiğimiz istişareler ve planlamalar doğrultusunda çalışmalarımızı şekillendirmeye, Yalovamızı hak ettiği konuma ulaştırma gayretini sürdürmeye devam ediyoruz. Mustafa Kemal Paşa Mahallemizde ki Kahraman Caddesi’nde 700 ton ve Keykubat Sokak’ta ise 800 ton asfaltı yolla buluşturuyoruz. Yine Fevzi Çakmak Mahallemizde Yeni Cami Sokak ve Bağlarbaşı Mahallemizde Bilali Habeşi Caddemizde freze çalışmaları tamamlanmış olup çok kısa sürede asfalt çalışmalarına başlanacak. Tonlarca asfaltı şehrimizle buluşturmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.  

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)