MUSTAFA TUTUK ANNELERİ UNUTMADI
MUSTAFA TUTUK ANNELERİ UNUTMADI

1. MUSTAFA TUTUK ANNELERİ UNUTMADI

Her yıl Mayıs ayının ikinci haftası kutlanan Anneler Günü dolayısıyla Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalovalı Annelere Çiçek ve Türk Kahvesi hediye etti.   15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydan’ında..

Her yıl Mayıs ayının ikinci haftası kutlanan Anneler Günü dolayısıyla Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalovalı Annelere Çiçek ve Türk Kahvesi hediye etti.

 

15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydan’ında Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinlikte Başkan Tutuk, vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Tutuk’a, Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıduman ve Belediye Meclis Üyesi Nurgül Urnuşmak da eşlik etti.

 

Standa gelen Annelere Çiçek ve Türk Kahvesi hediye eden Başkan Tutuk, tüm Annelerin Anneler Gününü kutlayarak, ‘İnsanlığa faydalı nesiller yetiştirmek için her türlü zorluğa göğüs gererek fedakarca çalışan Annelerin emeğini, göstermiş oldukları özveriyi bir güne sığdıramayız. Tüm Annelerimizin Anneler Gününü kutluyor, her günü mutlu, sağlıklı ve sevinç dolu yaşamalarını temenni ediyoruz’ dedi.

 

Hediyeleri alan vatandaşlarda Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’a bu ince düşüncesi nedeniyle teşekkür ettiler.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)