ÇİFTLİKKÖY’DE 23 NİSAN COŞKUSU YAŞANDI
Çiftlikköy Belediyesi tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğinde bando takımı ve animasyon ekipleri tüm mahalleleri gezerek çocukları eğlendirip konserler verdiler.

Çiftlikköy Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında bir etkinlik düzenledi. Belediyeye ait bir kamyonet 23 Nisan’a özel olarak balonlarla ve Türk Bayrakları ile süslendi. Kamyonet ile tüm sokakları gezen bando takımı ve animasyon ekibi, tüm çocukların bayramını kutladı. 

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında çocuklara sürpriz yaptı. Kutlama etkinliklerine Başkan Silpagar da eşlik etti. Tüm çocukların bayramını kutlayan Başkan Silpagar çocuklara, Türk Bayrağı ve balonlar dağıtarak onlarla vakit geçirdi. 

Bando takımı ve animasyon ekibi, Koronavirüs salgını dolayısıyla kutlama yapılamaması üzerine, tüm mahallelerinde birbiri ardına konserler verdi. Camlara ve balkonlara koşan her yaştan insan, çalınan şarkılarla doyasıya eğlendi. Ayrıca sergilenen animasyon gösterileri de özellikle çocukların büyük beğenisini kazandı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın koronavirüs salgını nedeniyle bu yıl da törenlerle kutlanamadığını belirten Başkan Silpagar, “Pandemi dolayısıyla ne yazık ki bu yıl 23 Nisan programları gerçekleştiremedik. Biz de Çiftlikköy Belediyesi olarak evlerindeki vatandaşlarımıza ve çocuklarımıza moral olsun diye mahallelerimizde bando konserleri ve animasyon gösterileri gerçekleştirdik. 23 Nisan coşkusunu bir nebze de olsa da yaşatmak adına verdiğimiz konserlerden halkımızın çok memnun kaldığını gözlemledik. Bu durum bizi ayrıca mutlu etti. Çocuklarımız, gençlerimiz ve her yaştan vatandaşımız camlarında ve balkonlarında bando konserlerimize eşlik etti ve bizlere sevgilerini gönderdi. İnşallah bu zor günleri en kısa sürede aşarak egemenliğimizin ilanını ve çocuklarımızın bayramını daha coşkulu programlarla bir arada kutlayacağız” ifadelerini kullandı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)