İSMETPAŞA MAHALLESİ’NDEKİ 18 YILLIK ASFALT SORUNU ÇÖZÜLDÜ
Yalova Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde İsmetpaşa Mahallesi’nde yapılan asfaltlama ve yol çizgi çalışmaları sona erdi. Kısa bir süre içerisinde İzmit Karayolu ile Seyrantepe Mahallesi arasında kalan 2000 metrelik alana 5300 ton asfalt döküldü.

Mahalleye yapılan hizmetlerden dolayı vatandalar Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’a teşekkür etti. Yapılan asfaltlama, yaya ve yol çizgi çalışmaları havadan güzel görüntüler oluşturdu.

Yaya ve Yol Şerit Çizgileri Tamamlandı

Yalova Belediyesi ekipleri tarafından İsmetpaşa Mahallesi’nde yapılan yaya ve yol şerit çizgi çalışmaları kısa sürede tamamlandı.

 “18 Yıllık Asfalt Sorununu Da Çözdük”

“Yalova artık yapılan yatırımlarla anılan bir şehir olacak” diyen Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Göreve başladığımız ilk günden bu güne vatandaşlarımızın talep ve istekleri yönünde Yalova’mıza hizmet etmek için gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen tepki hep olumlu yönde. Yalova’mızın gelişen ve büyüyen mahallesi İsmetpaşa Mahallesi’nde 18 yıldır çözülmeyen asfaltlama sorununu çözdük. Sorunları en aza indirgemek bizim en büyük vazifemiz. Hiçbir vatandaşımızın yatırım yönünde bir endişesi olmasın. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatı. Yaptığımız çalışmalar başta İsmetpaşa Mahallesi sakinleri olmak üzere Yalova’mıza hayırlı olsun” dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)