CNR Emlak Gayrimenkul Danışmanlık
CNR Emlak Gayrimenkul Danışmanlık

‘Ücretsiz ekspertiz yapıyoruz’..

İşletme Sahibi Caner Çalapkulu, son zamanlarda bazı emlakçıların ev gösterme ücreti bile aldığını dile getirerek kendilerinin böyle bir uygulamaya yer vermediklerini aksine müşterinin talebi doğrultusunda aynı anda birçok evi gezdirebildiklerini belirtti. Çalapkulu, daire, arsa ve gayrimenkullerin ücretsiz ekspretizini de yaptıklarını ifade etti.

‘Alıcı ile satıcıyı bir araya getiriyoruz’..

CNR Yatırım olarak emlakçılık, yatırım ve danışmanlık kurallarına göre hizmet verdiklerini söyleyen İşletme Çalapkulu, “Genel anlamda satışlarda yüzde 3 komisyon bedeli almaktayız. Bu satış işlemlerinde satıcı ile alıcıyı biz bir araya getiriyoruz. İş anlayışı konusundaki samimiyetimizi böylelikle gözler önüne seriyoruz” dedi.

‘Müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz’..

Uygun fiyat kaliteli hizmetin yanı sıra güven ve samimiyetinde bu sektörde önemli bir rol oynadığını sözlerine ekleyen Çalapkulu, ellerinde Yalova’nın birçok yerinde kiralık ve satılık gayrimenkullerin olduğunu ifade ederek müşterilerini ofislerine beklediklerini söyledi. Müşterilerinin https://cnryatirim.sahibinden.com adresi üzerinden hizmetlerini detaylı bir şekilde görebileceklerini söyleyen Çalapkulu,  0542 452 45 42 numaralı GSM’den kendilerine ulaşılabileceğini ifade etti. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)