CHP Yalova Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürel Oldu.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) bugün yapılan Parti Meclisi (PM) toplantısında 242 il ve ilçe için 31 Mart seçimlerine yönelik adayları kesinleştirdi. Yalova'da ise CHP Adayı Mehmet Gürel olarak açıklandı

CHP Yalova Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürel Oldu.Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) bugün yapılan Parti Meclisi (PM) toplantısında 242 il ve ilçe için 31 Mart seçimlerine yönelik adayları kesinleştirdi. Yalova'da ise CHP Adayı Mehmet Gürel olarak açıklandı.

CHP Yalova Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürel'in açıklanmasının ardından CHP PM, Altınova ilçesinde Yasemin Fazlaca'yı, Çiftlikköy ilçesinde Adil Yele'yi, Subaşı Beldesinde de mevcut Başkan Turan Canbay'ı Başkan adayı olarak açıkladı. Yalova'da Tavşanlı Beldesi haricinde haricinde tüm başkan adayları belirlendi.

Böylelikle CHP'de 14 seçim bölgesinin 13 Belediye Başkan adayı da belirlenmiş oldu. CHP’de bugüne kadar; Termal İlçesinden Sabriye Sultan Yalçın, Armutlu İlçesinden Bekir Pamuk, Esenköy Beldesinden Özay Biber, Koru Beldesinden Kamil Yaman, Teşvikiye Beldesinden Akın Büyükturan, Taşköprü Beldesinden Ümit Korkmaz, Çınarcık ilçesinden Avni Kurt, Kaytazdere’ Beldesinde  Doğan Çitil Belediye başkan adayları olarak gösterilmişti. Kadıköy'de ise geçtiğimiz hafta önseçim yapılmış ve Başkan adayı olarak Yılmaz Tavşan belirlenmişti. 

CHP Sözcüsü Deniz Yücel, altı büyükşehir belediyesi, 15 il belediyesi, 189 ilçe belediyesi ve 33 belde belediyesinde başkan adayının belirlendiğini açıkladı. CHP'nin kesinleştirdiği adayların tam listesi şöyle: 

 

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

HABERLER

KÜNYE

İLETİŞİM

RSS

Copyright © 2020. Her Hakkı Saklıdır. Fikret Mazı (JETFİKO)

DoSomething

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)