YALOVA BELEDİYESİNDEN SIFIR ATIK PROJESİNE BİR DESTEK DAHA
Sokaktaki Tüm Canları Ev Sahibi Yapacağız

Yalova Belediyesi, Sıfır Atık Projesi kapsamında sokakhayvanlarının ev sahibi olabilmeleri için oto lastiklerle hazırladıkları kedievi projesi tüm hızıyla sürüyor.

Yalova Belediyesi, Yalova Memur-Sen ve Yalova Genç Memur-Senortaklaşa gerçekleştirilen organizasyonla oto lastikleri büyük bir özveri ileboyandı. Hazırlanan kedi evleri hafta sonu gerçekleşecek programla birlikte şehrinbelirli noktalarına yerleştirilecek.

Yalova Genç Memur Sen Başkanı Esat Birtane, Memur-Sen İl BaşkanıAhmet Kotcioglu, Yalova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Erkut Ferhatoğlunezdinde belediye yönetimine misafirperverlikleri için teşekkür ettiler.

SokaktakiTüm Canları Ev Sahibi Yapacağız

Yalova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Sokak HayvanlarıRehabilitasyon Merkezi yetkilileri; “Yalova’da başlattığımız proje tüm hızıylasürüyor. Hem gençler hem STK kuruluşlarının göstermiş olduğu ilgi ile belirliaralıklarla müdürlüğümüzde bir organizasyon yapıyoruz. Bu organizasyonlabirlikte sokaktaki kedilerimiz için çıkma lastiklerden kedi evi yapıyoruz.Yaptığımız proje ile hem sıfır atık projesine destek veriyoruz hem de sokaktakicanlarımızı ev sahibi yapıyoruz” dedi. Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)